Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogok én mindent tudni...

Hogy fogok én mindent tudni arrol hogy hány hónaposan mi kell a babámnak, és mikor lehet etetni st?

Figyelt kérdés
mikor bujik ki a foga?hány fogának kell lenni egyi és ennyi idősen. mit adjak ha fáj neki, mivel kezdjem a hozzátáplálást, vagy jó e hogy ennyit meg ennyit szopik. annyira vártoznak hónapról hónapra, megjegyezni sem tudom hogy mivan, még igaz nem szültetm meg, de nem is a felnevelésén agodom hanem hogy nemtudom ezeket a dolgokat.
2009. nov. 3. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van a védőnő és a gyerekorvos hogy segítsenek.Vegyél egy könyvet is ha megoldható,abban sok minden levan írva a fejlődéstől kezdve,az ovodás korig is akár.n a Kismamák nagykönyvét olvastam,igen hasznos volt.Ne görcsölj ezen,minden menni fog mint a karikacsapás.Ezért szülünk mi nők és nem a férfiak,benne van a génjeinkben a gyereknevelés.Boldog baba várást.
2009. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A védőnő havonta egyszer mindent szépen el fog mondani, ne izgulj! Bármikor hívhatod, ha valamit nem tudsz :) De séta közben rengeteg kismamival fogsz megismerkedni és mindenki ellát majd egy két jótanáccsal :) Boldog babavárást kívánok és ne izgulj, minden rendben megy majd a maga útján!
2009. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!