Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a gyermekpóráz és mire jó?

Mi az a gyermekpóráz és mire jó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Bébihám, arra való, h ha nem bírsz a gyerekkel, nem fogja a kezed, vagy szaladgálni akar, ezt kötöd rá, Amerikában, más nyugati országokban nagy divat.

[link]

Nekem őszintén nem tetszik, de nem is botránkoztat meg, kisvárosban lakom, itt nem kell a nagy forgalomtól védeni, vagy attól félni, h elrabolják, vagy hirtelen eltűnik a tömegben. A belvárosban lehet, h meggondolnám...

2009. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg ha például hármasikreid vannak,mint nekem és nem fogok velük bírni,nem tudok 6felé figyelni, ki merre rohan. Csak hogy pont ettől tartok, ha vennék ilyet, akkor mindenki csak elítélően nézne rám! Majd kiderül, egyáltalán el merek e majd indulni velük.
2009. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A hármasikrekhez gratula, sztem Rád nem néznének hülyén, csak azokra, akik egy gyereket visznek! Egy gyerekre azért lehet figyelni, de három, minden elismerésem!

Boldog babázást!:)

2009. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Igen, lehet szükségem is lesz rá, aztán ha mond valaki valamit, majd mondom neki, akkor mutassa meg,hogy oldaná meg. Persze vannak olyan emberek, akik akkor is beszólnak, ha látják mi van, de nem bírják megállni. Már így is volt ilyen.
2009. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi járunk kutyakiállításokra

Én majd ott fogom kipróbálni, mert legalább nem lesz annyira feltünő:)))

2009. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!