Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadhatom babámra az egy...

Ráadhatom babámra az egy számmal nagyobb szandált?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam és már 2 hete feláll. Eddig benti mamuszt adtam rá, de ha feláll akkor ez a mamusz nem tartja a lábát és egy kicsit befelé csámpázik. Van egy siesta szandálja, de még egy számmal nagyobb mint a lába. Kipróbáltam és szépen tartja a bokáját,csak a lába nem ér végig benne. Az baj? Vagy inkább mezítláb hagyjam? /Vagyis zokniban?/
2009. nov. 3. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb a meíztláb...

A nagyobb cipőben nem igazán tudnak menni...

2009. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vastag csúszásgátlós zokniban van a fiam, és alatta van harisnya. Én félek, h felfázik, sok a kő, jön utánam a konyhába, az ebédlőbe, inkább így csinálnám a helyedben.
2009. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyobbat, vagy kisebbet sosem szabad egy éppen járni tanuló babára adni, később sem, mert rontja a lábszerkezetét, akkor már a vastag zokni sokkal jobb megoldás.
2009. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!