Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a kislányom csak szopizi...

5 hós a kislányom csak szopizik szeretnék neki adni már mást is mit adhatok neki vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

elvileg mostanában az az ajánlás, hogy féléves koráig csak anyatejet kapjon, de ha úgy érzed, 5 hó után szerintem nyugodtan próbálkozhatsz a hozzátáplálással.

kezdetben pl. pici kanál almalevet délelőtt szopi UTÁN. meglátod, hogy hogyan viszonyul hozzá. ha nagyon elutasító, akkor jegelni lehet még a kérdést.

én az első gyermekemnél betartottam a 6 hót (sőt, ő nem akart sokáig elfogadni mást), a másodiknál kicsivel előbb kapott már almát, most a harmadik 4,5 hónapos, és már azon tépelődök, hogy adjak-e neki hamarabb valamit, mert úgy érzem nem elég neki a tej (2 foga van, és 7,5 kg).

az anyai ösztönödre hallgass.

2009. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!