Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mandarin 5 hónapos babának?

Mandarin 5 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Anyósom tegnap egy szó nélkül egy gerezdet tartott az 5 hónapos lányom ajkához, hadd nyalogassa.

Anyatejes, semmit nem kapott még, csak vizet és teát, most kezdjük majd az almát.

Lehet ettől baja? (gondolom ennyitől azért nem)

Mikortól adható egyébként ilyen a babáknak? Mármint a leve.

A frászt kaptam...


2009. nov. 3. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell frászt kapni, de a déligyümölcsöket csak jóval 1 éves kor fölött ajánlják. Nézd meg a kiskönyvben, benne van a táblázat! Egyébként ennyitől nem lesz baja, de a mamával meg kell beszélni, hogy a te megkérdezésed nélkül ne adjon semmit a picinek, mert ma már "kicsit" mások a táplálási irányelvek, mint amikor ő volt fiatal anyuka. Persze, szépen, nyugisan mondd el, ne legyen belőle sértődés :)
2009. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért figyeld, h nem látszik e allergiás reakció a bőrén, száraz, piros foltok ilyesmi, a citrusfélék gyakran okoznak allergiát- persze ez elég kis mennyiség volt-, azért nem tanácsos őket korán adni, és beszéld meg a dolgot az anyósoddal, mert egy életre szóló allergiát kaphat a kicsi, ha idő előtt kapja. Engem is folyton ezzel idegesítenek amúgy a nagyszülők, de én 6 hónapig nem adok nekei semmit az tuti.
2009. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!