Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőm javaslatatára...

A védőnőm javaslatatára elkeztem 3 és fél hónapos tápszeres fiamnak a mandarin levét (? ) adni ( kaka gondok miatt). Mindenhol azt olvasom, hogy a déli gyümölcsökkel várni kell. Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Álljak le vele és egy ár nap múlva kezdjük az almát? Én ezt most komalyan nem értem!
2010. febr. 9. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm 4 hónapos kortól mondta a narancsot.Nem adtam neki.Nem mertem.De vannak bébiitalokban is narancsosak.Nem tudom,azt hogyan készítik.Cukros kamillateát nem próbáltad?
2010. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is a mandarint javasolta a kakira, semmi bajunk, de azért javasolják később, mert eléggé allergének. Viszont ha gond van a kakival, ne adj neki pépes almát, csak levet, mert a pép is fog.
2010. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én inkább más praktikát próbálnék ki ha kaka gondok lennének.
2010. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak bele kell gondolni... miért nem adható citrusféle az elején? Mert összezavar(hat)ja a picik gyomrát. Mi kell a kaki "kihajtásához"?? Pont ez...Kevés mandarin vagy narancslével beválik, jót mondott a védőnő!
2010. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzel az erővel barack levét és paradicsomlét is adhatnál.
2010. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor a fiam három hónapos volt ugyanerre a problémára nekünk is a mandarint javasolta a védőnő. És bevállt! Meg a gyerekorvos még mondta a paradicsomlét!
2010. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekunk is a mandarint javasolta, de hozzatette, hogy allergen es ha kis pici pottyok jelennek meg a baban akkor ne adjam. Ellenkezo esetben minden ok. Nekunk bevalt es a kis lurko egyenesen imadja.
2010. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már mandarint levét mondott ( eléggé fura), akkor adhatnál neki sim cukros vizet, vagy cukors kamillateát is.
2010. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!