Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ismeri fel az apukáját...

Mikor ismeri fel az apukáját egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sszia


Nálunk felismeri.

Most 3 hónapos a kicsi.

Ha jól emlékszem,akkor olyan 2-2.5 hónapos kora óta nagyon vigyorog rá,ha meglátja.

2009. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem későn kezdett el mosolyogni (rajtam kívül másokra) a babám.De 4 hónaposan már tudatosan megismerte az apukáját.Mostmár 7 hónapos és igazi szerelem van köztük...:-)

2009. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam szerintem születése óta megkülönbözteti apát és anyát másoktól. Igaz még csak hang alapján. Most 8 hetes. Múlt héten volt először, hogy munkából hazaérő apukájára, amikor köszönt neki, rámosolygott. Azóta is mindig felkapja a fejét, ha meghallja.
2009. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom már nagyon korán nagy figyelemmel nézte apát. Azóta is ő a sztár, de azért engem is elvisel ;)
2009. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!