Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának már lehet adni...

1 éves babának már lehet adni kefírt? Vagy Danone joghurtot?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, joghurtot már 8 hónapos kortól lehet adni
2009. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hónapos, 2-3 hete eszik danone joghurtot. Én 9 hónaposan kezdtem el kóstoltatni a tejtermékeket (csak joghurt és túró), de rendszeresen 10 hónapos kora óta kap.
2009. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A savanyított tejterméket (joghurt, kefír, túró) általában 10 hónapos kortól ajánlják. Tehát már nyugodtan adhatsz.
2009. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyit kérdeznék hogy a kefírt mivel adjam neki? Kenyérrel?
2009. nov. 3. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kenyeret 1 éves kor előtt nem ajánlott adni. Joghurt mellé se adunk semmit.
2009. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi babánk most 14 hónapos. A hozzátáplálás kezdete óta (mi ezt 4 hónaposan kezdtük) kap kenyeret. Nagyrészt teljes kiörlésűt, de sokszor falatozgatja a sajtos rúdat, sajtos kiflit. Nagyon szereti. Szerintem adhatod neki kefir mellé már ennyi idős korban. Azt magában én sem enném meg szívesen. Joghurtot régóta kap, abból is benyom napi egyet. De a kefirről leszokott :-)

2009. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!