Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes a kislányom, miért...

12 hetes a kislányom, miért eszik nyugtalanul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 hetes kislányom körülbelül négy hete nyugtalanul eszik. mivel nincs elég tejem potolon tápszerrel. kb. 3 oránként szünk. ha cicit adok neki nagyon rángatja, befalja kiköpi,ezt eljátsza egy párszor ugyan ezt csinálja a cumis üveggel is. mit tegyek??
2009. nov. 3. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,

nekem 13 HETES kislanyom van. Azt szeretnem tanacsolni, h a tejtermelodes a kereslet-kinalat elven mukodik. Tobb tejed lesz, ha tobbet szoptatod, kulonben lassan elapad a tejed. az en kislanyom is kozben eleg nyugtalanul eszik, de potlasra nem is gondolok. Bujj be vele agyba, legyetek nyugodt korulmenyek kozott, enekelj, s NE ADJ NEKI TOBB TAPSZERT

[link] nagyon sokat segit a le leche liga wboldala. kerlek, olvass utana.

minden jot,

Blanka

2009. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot. nem csak az a baj hogy nyugtalanul szopik, hanem az is hogy nem tudja kiszivni rendesen. nagyon kevese ciciböl balbol csak 30,40,50 tud kisivni a jobbol kisziv 60,70,80,90,100 is de mindig változo. a tápszert azért kellett elkezdenem mert a suja elkezdett csökkeni. nagyon tanácstalan vagyok! ha cicizik és már nem ugy jön a tej ahogy ö szeretné akkor nyugtalan lessz és nem hajlando enni.sokmindent kiprobáltunk már de a táplálkozása a kislányomnál nem változott.
2009. nov. 3. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
suja lessz
2009. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Somindent tehetsz:


1. Tedd cicire többször is!

2. Mellszívózzál szoptats után

Mindig fejd le ami marad. Biztosan marad. Tápszer helyett odaadhatod majd neki amit lefjtél.

3. Igyál sokat! Legalább 2-3 litert naponta. Szoptatós teák közül nekem a Naturland vált be.

4. Homeopátiás bogyót is kipróbálhatsz tejgyarapításra: Én Urtica Urens-et használtam, nekem bejött. Sok tejem lett tőle! Kb. 1 hónapig használtam. 1 Hétig szedtem, majd 1 hét szünet. Napo


Kb. ennyi idős vlt a babám, amikor azt hittem kevés neki a tej.Az általad leírtakat produkálta. A dokinéni is azt mondta, ha nem kezd el hízni, akkor pótolni kell. Én azonban nem adtam tápszert.

Azóta már volt egy ugyanilyen időszak. Van amikor több kell nekik - növekedési ugrás...

Kislányom most 10 hónapos, még mindig szopzik.

Itt uána tudsz nézni hogyan szedjed a bogyókat: [link]

2009. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nyugtalanul eszik annak az is lehet az oka, hogy levegőt nyel evés közben, mert kicsi mohón eszik. Én mikor ilyen pici volt szopi közben levettem a ciciről, megbüfiztettem, és utána nyugodtan evett tovább.

2009. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!