Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik nyugtalanul a...

Miért alszik nyugtalanul a 2hós kislányom?

Figyelt kérdés
Felületesen alszik,mocorog.Már 3napja.Nappal össz-vissz 2órát alszik.Fürcsi után éjfélkor alszik el 2xkel éjjel de 6kor már nem alszik vissza.Én már kimerültem rajta meg álmosságnak még a nyoma sincs.Vigyorog tele szájjal!Mit tehetnék hogy aludjon?
2011. márc. 18. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levegőre vinni az talán elnyomja vagy nekem amikor ekkora volt és hasonlókat csinált a kocsikázás jött be.Felöltöztünk és be a kocsiba egy kört mentem vele a környékünkön és már aludt is mint a bunda, még arra sem kelt fel amikor levetkőztettem és az ágyába tettem.
2011. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy alszik? Háton vagy hason?

A kislányom addig aludt nyugtalanul, amíg meg nem kedvelte a hasalást. Mióta szeret hason lenni, azóta szeret hason is aludni, és úgy sokkal nyugodtabb. Nem dobálja magát és nem kel fel állandóan.

Amúgy, ha a kislányod mosolyog, akkor nem lehet túl nagy baj. No, persze leszámítva a te fáradtságodat.

Nekem amúgy 3 hónapos koráig csinálta ezt, azóta nyugi van. Mondjuk este nekünk kicsit jobb volt, de napközben nem is aludt...a doki azt mondta, hogy vannak ilyen nem alvó babák. Hátha idővel neked is fog aludni.

2011. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk 4 hónaposak, nekem ezt 3 hónapos kora óta csinálja. Igaz napközben szépen elalszik, néhe kell csak ringatni, az éjszakai alvás viszont káosz. 3 hós koráig egyzser kelt hajnalban, azóta viszont min2szer.És dettó ugyanaz, mint a te babád, felületesen alszik, dobálja magát, msot tanultunk meg hasra fordulni 3 hete, azóta mindig ezt csinálja, de úgy meg nem tud elaludni. Egyébként a védőnőm szerint ilyenkor már helyezkednek a fogcsírák és a babáknak éjszaka jobban fáj, emiatt is kelhetnek sűrűbben és alhatnak felületesen.

Kitartás, remélem hamar elmúlik!!:)

2011. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!