Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek a tejpép adásával?

Rosszat teszek a tejpép adásával?

Figyelt kérdés

Lányom lassan 5 hónapos, de még mindig 3 óránként szopik éjszakánként is. Tegnap pár kanállal megkóstoltattam vele a Milupa vaníliás tejpépét (mintát kértem), hátha ízlik neki - nagyon ette.

Azon gondolkodom, hogy adjam-e neki minden este lefekvés előtt, hátha ettől jobban alszik majd vagy inkább maradjak a szoptatásnál?


2009. nov. 3. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
én 4 hónapos kora óta adom neki, ezzel váltottam ki az esti szoptatást, úgy, ahogy te szeretnéd. ha ízlik neki, és te sem találsz kivetnivalót benne, hogy azt az egy szoptatást kiváltod, akkor hajrá! :) az enyém már mindet megkóstolta, 7 és fél hónapos, de még mindig ez a vaníliás a kedvence. :)
2009. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
És jobbat aludt? Szerintem adhatsz neki nyugodtan. Lassan úgyis el kellene kezdeni a hozzátáplálást és gondolom a tejpépet is kanállal adod, így nem fog bezavarni a szoptatásba. Bár úgyis egy jó páran azt fogják írni, ha van tejed,minek kell "műanyag" tejet adni. Ez is igaz, de nem hinném, hogy annyira rossz dolog ez a tejpép, főleg ha így átaludná az éjszakát.
2009. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nyugodtan adhatod neki. 4hónapos kortól adható ez a fajta ha jól emlékszem! Én kb. 4hónaposan kezdtem a fiamat ezzel kínálgatni, 6hónapos koráig ez volt a vacsora, utána már vacsorára is húsos főzeléket kapott, meg ebédre is. Valószínűleg jobban jól fog vele lakni! Sokféle van, nálunk a banános volt a nyerő meg a gyümölcsös, később meg a kekszes meg a sztracsatellás. Jók nagyon a kimondottan éjszakára estére való jó éjszakát tejpépek is, de ezek azt hiszem csak 6hótól vannak.
2009. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még nem aludt tőle jobban, mert csak pár kiskanállal adtam, hogy kipróbáljam, ízlene-e neki. Én csak attól félek, hogy nem fog ettől feleslegesen sokat hízni? Vagy ez hülyeség?

2009. nov. 3. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 4 hónapos korétól adom a lányomnak és azóta nem is kel éjjel enni.Előtte 2x kelt.

Nem hinném h feleslegesen hízna tőle mert ilyen korban már lemozgják.Ha megnyugatat a lányom 120 g hízott egy hónap alatt úgy h nap 2x evett már rendes kajcsit.

2009. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki,az en fiam szo szerint remegett erte...4,5 hos kora ota adom,elosszor azert mert azt hittem estere kevesebb a tej azert ebred ejjel gyakrabban.Gndoltam jol lakatom vele.Jol is lakott,100-160 gr korul evett a vaniliasbol,de ugyanugy ebredt.1 ho mulva kibujt 1 het kulonbseggel 2 fogacska alul.Ez lehetett a gyakori ebredes oka!!!!De azota is imadjA.A vanilias,a bananos,es a kekszes-piskotas megy.Falja.
2009. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor veszünk belőle és adni fogom minden este. :)
2009. nov. 3. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! De jó, hogy megtaláltam a kérdésed és rá a válaszokat! Én ma reggelre jutottam ugyanerre a dilemmára: viszont nekem nem hiszem, hogy elég este a tejem, ezért is kelt fel éjszaka 3x is a 4 hós és 1 hetes Kisfiam. Szerintem ma én is kiváltom a tejpépet. Írtak fel nekünk Silnacot és vaníliásat is. Akkor ezek szerint a vaníliás jobb?
2010. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, Sinlac.
2010. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!