Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A teli honapokban, rosszabodha...

A teli honapokban, rosszabodhat az ekcema?

Figyelt kérdés
A kislanyom honaposan lett ekcemas,kiprobaltunk minden de aztan egy kevert kenocs segitett (ugy nezett ki),de ahogy jonnek a hidegek ismet elojottek a foltok,sokat szenvedunk!
2009. nov. 2. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta szenvedünk vele. Nyáron az izzadás miatt rosszabb, télen pedig a hideg miatt.

Kesztyűt hordjon már most, ne érje a hideg a bőrét -amennyire csak lehet, de ne is izzadjon a meleg ruhában.

Mindig legyen hidratált a bőre, ne engedd, hogy kiszáradjon.


Nagyon nehéz!!!

2009. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva tudok írni.én 14évesen fedeztem fel,hogy ekcémás vagyok,azóta hol jobb,hol nem :( amint nem ér annyi napfény,sokkal rosszabb.

tuti hogy ilyen pici babánál ez nem javasolt,de hátha később ...kérdezz rá a védőnőnél,orvosnál,hogy ezek az infra lámpák nem jók e?meg ha lehet,kenegesd többet.

2009. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd,kútfőből beszélek,mert még nem született meg a lányom,le is kopogom,hogy nehogy baja legyen,de én ekcémás voltam és emlékszem,hogy mindig nagyon rossz volt télen és ahogy nézem neten,ott is azt írják:S

Hol van a picinek a gyulladt terület?Kezén,lábán,karján?

Azt írják,hogy a túlfűtés, a száraz levegő és a sok ruha miatt romlik a helyzet ilyenkor.Nos,ha otthon van,vagy ha már jár oviba bölcsiba,igyekezz lehetőleg levetkőztetni,otthon párásítani és esetleg kipróbálhatnátok a fénylámpát,vagy mi is annak a neve,hátha segít:))


Ada és Abigél:))

2009. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,mostanig mindenhol volt folt,legalabb is a mult telen,most csak a hatan van de nagyon viszket neki,amugy honapos!
2009. nov. 2. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi,14 honaposak vagyunk
2009. nov. 2. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy vettem észre, hogy amint bejött a hideg, kiújult a kisfiamnál is az ekcéma. Egész nyáron semmi gond nem volt vele, úgyhogy újra elkezdtem azokat a kencéket használni, amit a bőrgyógyászaton kaptunk. Zsíros testápolót kaptunk, a foltjaira külön krémet és külön az arcára. A legfontosabb, hogy rendszeresen kenjük a baba bőrét.
2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!