Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak naponta hányszor...

Babátoknak naponta hányszor van széklete?

Figyelt kérdés
hónapos lányom naponta 6-7szer kakil. Nem hasmenéses, de nem hiszem, hogy ez normális lenne. Tulajdonképpen ahogy eszik, nem sokra rá, jön is ki belőle. Szerintetek mi lehet a baj? Doki nem mond rá semmit. Ez kb egy hete tart.
2009. nov. 2. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ha nagyon pici a babád és anyatejes akkor nem baj ha ilyen gyakran kakil. Mi az, hogy a doki nem mond rá semmit. Sürgősen válts orvost.

2009. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos a lányom, gyümölcsöket eszik már egy hónapja, anyatejet és tápszert. Nem volt változás az étkezésben.
2009. nov. 2. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hetes és jellemzően 2-4 alkalommal van kakis pelus, de inkább kevesebb. Viszont szerintem semmi gond nincs a sok kakival is. Azt mutatja szerintem, hogy jól eszik és jól emészt :).

Gondolom a sok kaki mellet gyarapszik is rendesen. Ezesetben ne aggódj!

2009. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Amíg csak anyatejesek voltunk, addig napi 6-8 kakis pelus volt. Mióta mindent eszünk, azóta napi 1, max. 2 van. Csak akkor van több, ha fog jön, de akkor sem sokkal több, max. 1-el. Szerintem kérdezz meg másik dokit is, mert azt nem tudom, hogy ez normális-e.
2009. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok, megkérdezek más dokit is, hátha mond valami érdemlegeset.
2009. nov. 2. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éves kisfiamnál u. ez van egy ideje. Védőnő nézte és mivel amúgy minden Ok vele, jó a súlygyarapodása, jó kedélyű, jó étvágyú, stb, a testi okokat kizárta. Azt mondta, vannak gyerekek akiket annyira lefoglal a felfedezés, játék, stb, hogy sok kis adagban nyomják ki a napi "termést", hogy egyszerre ne vesztegessenek vele sok időt. Tény hogy kisebb csomagokat gyárt a babám mint pár hónapja, amikor még napi kettő volt csak.
2009. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!