Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos babám sokszor eszik?

8,5 hónapos babám sokszor eszik?

Figyelt kérdés

Éjszaka 2-3 óránként cicizik. Sírva kell, víz nem kell neki de a cici jöhet.

Nappal szintén.

Jönn a fenti foga is. Alsó kettő kint van.

Ennyi idősen nem túlzás enyiszer kellni éjszaka?

Napközben többet kéne kibírnia szopizás nélkül. Nem?

Ettől függetlenül mindíg akkor adok neki amikor kér.


Elrontottam vmit? Baj hogy nem időszerint mindig ua az időben etettem?


2009. nov. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzataplalod?

A fogai miatt kelhet tobbszor, de azert is, mert nem eleg neki ejszakara a tejed.

Nem gond, ha igeny szerint szoptatod, de az velemenyem szerint egy ekkora babanak mar kellene lenni egy kis rendnek a kajcsiban. Bar errol altalaban megoszlanak a velemenyek...

Nem hinnem, hogy barmit is elrontottal volna amugy, de szerintem tobb kaja kell neki.

2009. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hozzátáplálom. Napi 1x2x adok neki főzeléket, meg gyümit.

Így is alig akkarja enni.

2009. nov. 2. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
7.5hónapos kislányom ugyan ezt csinálja.Ő sem eszik rendesen gyümölcsöt vagy főzeléket.Pár kanállal lehet belediktálni.Viszont én ugy vagyok vele,ha éhes lenne,ha szüksége lenne rá megenné.Mindennap megprobálom,már 2hónapja.De a doki is mondta ne adjam fel.Viszont,más folyadékot sem fogad el.Tehát neki az anyatej a kajája és a folyadékja is.Tehát lehet szomjas,amiért ennyit szopizik.
2009. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!