Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 hos 9 kg baba 3 vagy 4...

Egy 7 hos 9 kg baba 3 vagy 4 orankent eszik?

Figyelt kérdés

Persze,amikor keri,gondolom ezt fogjak sokan irni,de neha olyanokat csinal,hogy tenyleg mintha ehes lenne,tiszta extazisban van amikor zug a botmixer,beteszem az etetoszekbe,es mar az eloke megkotesenel verekszik...Az elso kanallal kozelitek,es kiuti a kezembol es nyuszit...Hogy nez ki mas 7hos baba napirendje?Mienk:

7 korul szopi

10 korul 2db gyumipep

13 korul fozi 100 gr korul,ekkor mindig balheval

16 korul gyumi kekszivel,

19 korul 120 gr koruli tejpep

ejfel,es hajnal 3 korul szopi jo esetben,de mostansag volt hogy 2 orankent,csukott szemmel,fel alomban.

Masnak is hasonlo?


2009. nov. 2. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nekem tápszeres a babám de leírom hogyan eszik. Az etetőszékes evésnél délben nálunk is állandóan ment a nyüszi, én így oldottam meg. Miután beültetem kap pár korty teát vagy vizet és utána eszik rendesen.


Reggel tápszer, olyan 150 ml

10 óra körül gyümölcs keksszel utána alszik délig

13 óra körül ebéd főzelék vagy leves a mienkből húsosan, most már nagy adagot megeszik, 230 g körül

Uzsonnára sütőtök vagy túróba gyümölcs

Vacsira pedig tápszer, akkor bepuszilja a 260 ml-t is.

Éjjel eddig végig aludta az éjszakát, tegnap jött ki az első foga, így jó ideje éjjel nincs alvászat, de nem a kaja miatt :)

2009. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet hogy éppen növekedési ugrás miatt éhesebb.Nálunk is hol többet,hol kevesebbet eszik.

2009. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj, a babák is csak emberek. Az enyém 7,5 hós 9200 g. Tápszeres. NEkem is szokott balhézni a kajálásnál. Amikor délelőtt felébred, akkor mint egy kisangyal nyomja lefele a gyümit. Aztán jön az ebéd és a krokodilkönnyek. Arra jöttem rá, h ilyenkorra már fáradt, nincs kedve. Nem kell neki csak a cumisüveg. Aztán a délutáni szundi után megin t szívesen veszi a kanalas dolgokat. Ált. nekem is akkor eszik a babám, ahogy írod. De a délelőtti gyümi után hamarbb megéhezik, mert abban nincs annyi kalória és olyankor még a 3 órát sem mindig bírja ki. Főzi és tápszer után akár 4 órát is kibír. Szval részletesen

6-7 tápszer

10-11 gyümi

13 körül főzi

16 gyümi-sinlaccal

19-20 tápszer

éjjel alvás. De nem a tápszertől alussza át az éjszakát, hanem mert óriási mázlim van. AMikor anyatejet kapott akkor is átaludta. Remélem tudtam segíteni.Az biztos erőltetni nem szabad. Nekem ha sír a kajálásnál akkor adok neki cumisüveget. Nem szeretném, ha egy stressz lenni neki az evés.

2009. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babám kibír 4 órát is de ha nagyon éhes akkor csak 3-at-
2009. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!
2009. nov. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!