Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem vált be az A...

Akinek nem vált be az A vitaminos kenőcs, mit használ?

Figyelt kérdés
Pici fiam ( 3 hónapos ) arca elég száraz, próbáltunk babaolajat, körömvirág krémet, de nem sokat használt ( ez utóbbi talán egy kicsit ). Aztán az orvos írt fel A vitaminos kencét, hát egy fillért nem ér. Mit érdemes még kipróbálni?
2009. nov. 2. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis olíva olajat mondjuk vagy mogyoró olaj is jó.
2009. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

BABÉ testápoló, 500 ml 3ezer körül van, de nagyon jó! Mi már vagy 7-8 hónapja használjuk, még mindig van benne sok! BABÉ fürdetőt is használunk.

Ezek előtt szintén mindent kipróbáltunk, semmi nem használt.

[link] (mi ennél olcsóbban vettük)

2009. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a Babé kimondottan babáknak van vagy "univerzális"?
2009. nov. 2. 14:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Még valami :-)

Hol lehet kapni? Csak gyógyszertárban? ( remélem nemcsak ott mert gyógyszertárban minden drágább... )

Köszi!

2009. nov. 2. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, a babés válaszoló vagyok, gyógyszertárban lehet kapni, de nézz meg többet is, mert simán van akár 500 ft különbség is!

A babénak vannak külön babás termékei is, de azok csak 250 milisek szintén 3000 ft körül. Az univerzális termékek, amit be is linkeltem, lehet használni babáknak, felnőtteknek is, azok 500 milisek, és úgy 3000 körüli árúak.

Ha jól emlékszem, 3200 ft-ért vettem, ennél drágábban ne vegyél :)

2009. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam, az érzékeny bőrre való a drágább!! De jó a sima univerzális BABÉ testápoló száraz bőrre!

Nézd meg ezt a honlapon!

2009. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem is 1 nagy sz...r az A vitaminos.Eleinte Gabi lanolinos krémet használtunk,de most már nem jó.Én is vettem Babét,ez szuper.Az egész testét kenem vele+séta előtt az arcát.Patikában 3400ért vettem,de már láttam bababoltban is.
2009. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor beszerzünk egy Babét! :-)
2009. nov. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!