Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hós babát hogy tudunk...

Négy hós babát hogy tudunk leszoktatni az éjszakai kétszeri evésről, ha tápszeres babáról van szó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még nem fogtál hozzá, szerintem kezd el a hozzátáplálást, sokkal laktatóbb ételeket tudsz adni. Azért kér enni este is a babád, mert valószínűleg nem eszik eleget vacsira, hamar megéhezik. Próbáld kitolni az utolsó etetést, így később fog kérni hajnalban, majd már csak egyszer és később talán az egyről is leszokik. Azt is megpróbálhatod, hogy teát adsz neki az egyik evés helyett. Ha egyik megoldás sem válik be, valószínű még nem érett a babád arra, hogy ne egyen este, akkor légy türelmes, előbb-utóbb csak feladja:-)
2008. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós és tápszeres és bizony este 2x kel enni, igaz nem sokat de eszik. Próbáltam teát adni de egyből kiköpte. Hozzátáplálást már elkezdtem, ez sem segitett.
2008. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos, mi is ebben a cipőben járunk, nappal nem nagyon akar enni a babám, pedig már megkezdtük a hozzátáplálást, éjjel pedig nem fogad el se teát, se gyümilevet, csak tápszert akar enni. Azt hiszem türelmesnek kell még lennünk. Köszönöm a segítséget!
2008. júl. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!