Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával mennyit...

5 hónapos babával mennyit "kell" kint lenni ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Illetve télen mennyi időre vigyem majd ki?
2009. nov. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mennyit KELL...én egy- másfél órát szoktam kinnt lenni vele,attol függ mennyire bírja.

Nagyon jot tud aludni kinnt ilyen időben..

2009. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez egy jó kérdés,nekem is 5 hónaposom van,mivel most volt beteg félek kivinni,egyébként napi egy órát szerintem be kéne vállalni.
2009. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sétálni nem minden nap megyek le vele (már nagyon nehéz a nagy babakocsival együtt), de az erkélyre kidobom legalább 1 órára. Hamarosan veszek egy ernyőkocsit, azzal talán könnyebben mozgunk majd.

Sajnos nálunk az erkély elég zajos. Ha kertes házban laknánk, akkor minden napközbeni alvást kint próbálnék letudni.

2009. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt gondoltam az egy órával ártok neki, ha annyira viszem ki, de akkor megyünk is sétálni! Nekem is jót fog tenni. Eddig csak fél órára mertem.
2009. nov. 2. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!