Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hetes kislányom pár napja...

Hét hetes kislányom pár napja lényegesen kevesebbet eszik mint eddig. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb ideig vagy grammban kevesebbet?
2008. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A melegtől!
2008. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Grammban kevesebbet. Eddig megevett 80-100-140 tejcsit-tápit, most meg 50-60 ml-t.Ha a 100at megeszi már boldog vagyok. Védőnő mondta, hogy gyakrabban etessem. Remélem nem beteg. Egyébként rendesen pisil-kakil, éjszakákat két etetéssel átalussza.
2008. júl. 2. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen melegbe mi is kevesebbet eszünk és többet iszunk. Lehet, hogy inkább szomjas csak és nem éhes. probáld meg többször megetetni, ilyenkor az beválhat. Az én kisfiam is gyakrabban kéreckedik a cicire és észre lehet venni, hogy sokszor csak a szomjoltó híg tejcsit szívja ki, mert nem éhes csak szomjas. Jó babázást és ne aggódj. Ha jó kedvű és nem fogy akkor nincs gond.
2008. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ez teljessen normális. 6 hetes koruk után átállnak, van amelyik többet, de van amelyik kevesebbet fog enni. Az én babán három hetes, de egy zabagép, rengeteget megeszik. Pont ma készített fel az orvosom, hogy nyugodjak meg 6 hét után át fog állni és nem fog ennyit enni. Úgyhogy nyugi, a lényeg hogy eszik és ha lassan is, de gyarapodik.
2008. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!