Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell bekötni az autoba a...

Hogy kell bekötni az autoba a babhordozot?

Figyelt kérdés
0-13 kg-ig levőt vettünk, de nem tudjuk sehogy sem bekötni. Nem éri be a biztonsági öv. A hátsó ülésre nem is fér, mert kicsi a kocsink, csak egy kis Tico. Tapasztalatok?
2009. nov. 2. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanba nagyon nehéz,de szerintem vigyétek vissza ahonnan vettétek,és kérd eg az eladót hogy segítsen bekötni.
2009. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk is hasonló méretű hordozónk van asszem...

Mi úgy szoktuk bekötni,hogy előszőr a baba lábánál két oldalt beakasszuk a biztonságiövet,és becsatoljuk. Majd a hordozó hátuljában is van egy "kampó",oda hátrahúzzuk az övet,és így körbefogja a hordozót..


Olyanról még nem hallottam,hogy nem éri át a biztonsági öv a hordozót.. :(

Akkor hogy ül be egy testesebb ember?


Üdv.,egy 3 hónapos baba anyukája

2009. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!Menetiránynak háttal van belötve és ha nem vezetem el a hordozó alatt az öv alsó szárát,akkor nem éri körbe.Pedig nagy autóról beszélünk.
2009. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bekötve
2009. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hordozó alatt az öv alsó szárát? Én ezt nem értem. De biztos, hogy ha az előírásoknak megfelelő ülést vettettek, és az öv is eredeti, akkor valamit ti csináltok rosszul. Kérjetek meg valaki ismerőst, aki ért hozzá, hgoy mutassa meg. De a hordozón is kellene legyen leírás, vagy rajz.
2009. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A hátsó ülés biztonsági öve nem éri be, az első ülésé igen, viszont nem tudom, hogy kell az övet rákötni. Ja, és menetiránnyal szembe kell? Leirás van hozzá, viszont angolul és sajna nem értjük:(
2009. nov. 2. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:

9.06-os vagyok....


Nem egyformák a biztonsági öv hosszai?

Nekem ez furcsa...


Én betudom kötni előre is,hátulra is a kocsimba,és az sem olyan nagy autó.../Skoda fabia/,és a pároméba meg csak hátra,merthogy elől van légzsák.../Mazda premacy.-mondjuk ez eléggé nagy autó,de csak azért írtam le,hogy ugyan akkora a biztonsági öv hossza mindkettőnek.../


További jó babázást mindenkinek! :)

2009. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismét én /9.06/


Menetiránynak háttal kell bekötni a hordozót.

Milyen hátul a biztonsági öv?

Csak olyan,amit a combon lehet átkötni, vagy olyan,mint elől?

2009. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A biztonsági öv olyan, mint elöl, de mégse éri át. Nincs olyan hosszu, mint az első. Valóban fura.
2009. nov. 2. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:

/9.06/


Ez tényleg az...

Akkor passz... :(

Nem tudom sajnos...:(

2009. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!