Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós fiam hajnali 5nél nem...

17 hós fiam hajnali 5nél nem alszik tovább, ha fél8kor fektetem ha 9kor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Álmos de nem alszik, akármeddig ringatom. Ha nem veszem ki sír, azt nem hagyom. Kap tejet, nem fázik. Egyszerűen nem értem. A délelőtt kínlódás, programokat alig lehet vele csinálni. És így mivel 10 felé elalszik, este nem húzza sokáig. Fogalmam sincs hogy tudnám átállítani.Vagy magától átáll majd?
2009. nov. 2. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

segíteni nem nagyon tudok, de nem vagy egyedül, az én fiam is 6-kor kel minden reggel, bármikor fektetem este. persze fél 9-kor már hulla, nyűgös, hisztis, ilyenkor elalszik megint. nekem sem éhes, nem fázik, egyszerűen úgy érzi, hogy kialudta magát. ha magamhoz veszem, mászik a fejemre, ha a kiságyban hagyom sír. muszáj felkelni, én bízom benne, hogy ez változik majd...

most is alszik....:)

Üdv

2009. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22 hós a fiam, este nyolckor beájul és negyed hatkor kel /az óra átállítás előtt hatig, 3/4 hatig aludt/. Ebéd után alszik déltől fél kettő-kettőig. Hát, én is remélem, hogy változik majd :-) ÚÚÚgy szeretnék már egyszer nyolcig aludni...
2009. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!