Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos a kisfiam. Nem...

6hónapos a kisfiam. Nem tudom, hogy vegyek-e neki télicipőt, csizmát, vagy a bundazsák?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én vettem neki cipőt, mert a bundazsák olyan hogy csak bokáig ér. de ha a bundazsák lábfejes, akkor nem kell.
2009. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, szerintem vegyél. Ha valamiért ki kell vedd a kocsiból, biztosan nem fázik meg a lába! Neki még nem érdemes nagyon drága cipőt venni, nézz szét a vaterán, teszveszen. (én 800ft-ért kaptam a teszveszen bundás csizmát!)
2009. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 2. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hós lesz a fiam. Téliesített, bundás kocsicipőt veszek neki, egyelőre még kinn úgysem fog ácsorogni. Erre mehet majd a bundazsák, de az overáljához tartozó, külön hozzágombolható cipőszerűség alá is befér.


7:49!

Hogy lehet egy zsák lábfejes, vagy lábfej nélküli? A nevében is benne van, az egy zsák!!!! Az overálnak lehet lábfejet is takaró része.

2009. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor bocs, a miénk nem bundazsák, mert nincs lábfej része.
2009. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat hónaposan a baba még nem jár, így nincs szüksége cipőre, ezért ha lehet, akkor olyan overált vegyél, aminek van lábfeje. Ha kell, akkor boríts rá odakint még takarót is. Kiscsizmát csak akkor adnék rá, ha más megoldás nincs, de akkor is csak olyat, ami lehetőleg nem fogja túl erősen, pl kocsicipőt, hiszen a puha lábacskája még bőven formálódik.
2009. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!