Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnek lábzsák vagy...

Másfél évesnek lábzsák vagy bundazsák? Több lent

Figyelt kérdés

Sportbabakocsivásárlás előtt állok,és most egyben szeretnék megvenni hozzá minden alkatrészt!Tehát esővédőt,lábzsákot v.bundazsákot?(jövő télre),szúnyoghálót.

A problémám az,hogy nem tudom eldönteni hogy egy másfél éves gyereknek melyik a praktikusabb.Az ha csak sima lábzsákot veszek,ami csak elől védi a kis lábát.Vagy vegyek beköthető bundazsákot,ami a hátánál is van?Megmarad abban egy másfél éves?


Konkrétan ezek,mert ezek illenek a kocsihoz!Légyszi,ne az árát nézzétek,hanem a finkcióját!Nagyon köszönöm!


[link]


[link]


2011. márc. 12. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi nem használtunk ilyeneket, 15 hónapos most a fiam. A babakocsinak saját lábzsákja volt, de az inkább csak ilyen szélvédő (nem az esővédő) ami vastagabb anyag és a lábára lehet húzni úgy, hogy a babakocsira is ráhúzod alulról. (bocsi, de nem tudom, hogy ez is lábzsák-e) Nekünk ez tökéletesen elég volt, még így is, hogy csak most kezdtünk el 1 hónapja sétálgatni az utcán. Overál, pléd, és csak ha -10 fok volt, vagy nagy szél, akkor raktam rá ezt a lábzsákot. Ez alól is mindig ki akarta rakni a kezeit, persze a kesztyűt nem viseli el magán :o(


Szóval én egy 1,5 évest nem tudnék elképzelni ilyenben, meg is tuszakolnám bele. 1,5 évesen már menni is fogtok, sétálni, akkor nem tudod ennyire bebugyolálni. Egy meleg overál, pléd a lábára esetleg és kész. Én nem vennék ilyet.

2011. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt vedd. Én polár anyagból csináltam bélést a kocsiba, azt tettem a fiam alá. Ráadásul másfél évesen már biztos, hogy kikéredzkedik a kocsiból, lehet, hogy többet lesz kint mint bent. Nekem is hasonló lábzsákom van.
2011. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor, ha alvásra használjátok a babakocsit. Amúgy teljesen felesleges.

Én is megvettem a sportkocsit (esernyőre csukható), vettem hozzá lábzsákot is, hogy az majd milyen jó lesz, de egyszer nem használtuk!

Főleg, ha már kiveszed a kocsiból néha, utána hogy rakod bele a lábzsákba? Tiszta kosz lesz minden a cipőjétől.

Ha engem kérdezel, bőven elég egy sima natúr sportkocsi, és ha nagyon hideg van, legfeljebb rádobsz egy plédet, de általában elég szokott lenni az overáll+csizma.

1 év felett teljesen felesleges a bundazsák, lábzsák, stb.

2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor lehet megfontolom.Olyan rossz,hogy nem tudom mi lesz egy év múlva.Szerdán jön meg a kocsi és gondoltam színben hozzáillő lábzsákot veszek,de akkor lehet nem is lesz rá szükség:(Jövőre meg már nem lesz ez a szín.Ne gondoljatok sznobnak ,csak eladásnál ezek fontos dolgok:).
2011. márc. 12. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

a lányom 10 hósan indult el októberben! Na azóta nem bagyon bírtam belerakni a babakocsiba, de ah mégis akkor sem tűrte ha nem látja a lábát!Csak egy plédet viselt el magán de szigorúan úgy hogy ki legyen a cipő :)

A kezére már csak most februárban tudtam ráadni a kesztyűt!

Szóval szerintem is felesleges megvenned a lábzsákot! A bundazsákot meg végképp!:)


15 hós kislány anyuja

2011. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én állítom pénzkidobás lenne ha megvennéd a bundazsákot :)

1,5 éves gyerek már nem annyira szeret babakocsizni, gondolj bele, addigra már fél éve jár, nagyon ügyes, babkocsi arra kell, hogy ha elfárad a nagyobb sétában, beleültesd :) a -10fokban meg nem fogod levenni róla a koszos cipőjét és beleerőszakolni egy bundazsákba.

a lábzsákot is feleslegesnek tartom, úgy fogod felöltöztetni, hogy kivehesd rohangálni, tehát leizzadna a lábzsák alatt. de ha akarsz venni valamit, akkor inkább a lábzsák.


szunyogháló nagyon jó. az esővédő pedig mindenféleképpen kell, nem csak esőben tudod használni, hanem mikor fúja szél, esik a hó, stb :)

2011. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bundazsák semmiképppppppp


amúgy nem tudhatod, hogy másfél évesen elmarad-e egyáltalán a babakocsiban, nem minden gyereki szereti ebben a korban. barátnőm kisfia pl nem!

tök felesleges megvenni egy évre előre ezt, majd meglátod.......

2011. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan bundazsákunk van, mint a 2. linkben.

Addig tudtuk csak használni, amíg nem járt a kisfiam, de addig maximálisan kihasználtuk!

Szóval járó babának már egyáltalán nem való.

2011. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek! :)

Akkor nem veszek ilyesmit,majd meglátjuk mi lesz jövő télen!:)


Inkább akkor veszek egy izzadásgátló betétet bele,nyárra,mert még ezen agyaltam.Csak mindkettőre nem lett volna pénz.Meg esővédőt,mert az fontos!


Köszönöm,hogy írtatok!

2011. márc. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!