Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy eddig a...

Mitől lehet az, hogy eddig a babáim aludtak hajnal 5-6-ig, de úgy 4 napja mindig pontosan fél 4-kor felébrednek?

Figyelt kérdés
Próbálom őket visszaaltatni, több-kevesebb sikerrel, de max. Fél órát bírnak ki és utána cak akkor nyugszanak meg, ha esznek. Eddig kibírták 6-ig is, most mi történhetett? Hárman vannak, az egypetéjűek csinálják ezt, a harmadik lányom alszik mint a bunda,6-fél7-ig (még jó, mert őt már nem tudnánk apával nyugtatgatni. )
2009. nov. 2. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Az én fiam is csinálta ezt 4 hós kora körül. Én sem értetem, hogy ha addig szépen aludt este 9-től reggel 6-ig, most miért kel pontban 4-kor :) De azóta elmúlt. :)Most 5 hós :)
2009. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 hónaposak! És nem is csináltál akkor semmit, ugye? Ő is éhes volt, vagyis attól nyugodott csak meg? Megettessem, vag ypróbáljam még húzni az időt? Nem tudom. Mert a doki szerint ha már kibírták, ki kellene bírniuk most is. De hát nem akarom őket sem szenvedtetni, emg magamat sem.
2009. nov. 2. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát! Majd utána egyre gyakrabban kelt. Most 9,5 hónapos és azóta soha nem aludta végig az éjszakát. Minimum 2-3-szor kel. De inkább többször. Mivel anyatejes biztos, hogy éhes is. Meg állandóan jönnek a fogai is. A húgom kislány most 8 hónapos, s Ő is ugyanígy járt.

Nem irigyelek 3 gyerekkel, talán szerencséd lesz, s megint többet fognak aludni, főleg, ha tápszeresek, mert akkor jobban jól laknak.

2009. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem az óraátállás óta van így? Az én kisfiam is 4 hós, és a napközbeni dolgai, meg az esti lefekvés hamar átállt, de a reggeli kelés ugyanott maradt, tehát eddig 7-ig aludt, ami most is megvan, csak most 6 lett belőle. Vmelyik nap volt egy kérdés erről, és többen írták, hogy náluk is a reggeli kelés maradt a régi időpontban. Kitartást a 4 gyerekhez!
2009. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem, nem marad így. Az óraátállításkor is voltak gondok, de hamar megoldódott. Most hogy belegondolok azóta van, hgoy megkapták a 4 hónapos oltást. Ez múlthét szerdán volt, lehet emiatt?
2009. nov. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!