Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jó vitamint tudtok...

Milyen jó vitamint tudtok ajánlani kisbabáknak?

Figyelt kérdés

15 hós a kisfiam és nagyon féltem az influenzától!!

Hát kissé be vagyok rezelve!!

Mi lesz itt édes istenem!!

üdv egy bagyon aggódó anyuka


2009. nov. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
BabyVit patikában kapható, csak természetes anyagból készül, főleg gyógyfüvekből. Mi 2 hónapos kora óta minden este kap, most 14 hónapos és még egy kis náthán kívül semmi baja nem volt.
2009. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is szerintem ne félj ennyire, mert bevonzod a rosszat.

Én is keresek ilyet. A múlt héten a gyerekorvos ajánlott egyet, amiről kiderült, hogy már nem gyártják. Valami Immuno...akármi. De a 13 hónapos kislányom minden nap kap 10 csepp Cebion-t, és naponta friss gyümölcsöt, főtten zöldséget. Sok folyadék, szellőztetés és friss levegő. Nem feltétlen kell teletömni mű dolgokkal. Csak támogasd az immunrendszere fejlődését minél természetesebben. Szerintem.

Aztán meg influenza mindig volt meg lesz is. Ez nem új betegség, csak más. Ne aggódj!

2009. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszike a nyugtató szavaitokat!!
2009. nov. 2. 10:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet vettem Baby vitet és 3 napja adom neki azóta ugy vettem észre jobb az étvágya!!üdv
2009. nov. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!