Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan cselekednétek? Mit...

Ti hogyan cselekednétek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom, szeretném elválasztani,mert már kevés a tejem is, és jóformán csak rágcsikálja,nemigazán szopizik,viszont szépen megnyugszik tőle.

CSak délután este és éjszaka szopizik. Délutáni alvásból ha felriad, ált. csak cicivel lehet visszaaltatni. a nagy beszokott az oviba, így itt az ideje a kicsivel foglalkozni ezen a téren. Anno a naggyal nem volt gond, szépen 3 hét alatt elhagytuk a szopikat, helyette megitta a tejet. A kicsi hallani sem akar róla,max két korty.


Melyik cicizést vegyem el először, hogy csináljam??? ÉS este vacsi, fürdés és csak fektessem le ha nem issza meg a tejet???


2013. szept. 3. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jo kérdés, erre én is kíváncsi vagyok. Nekem 15 hónapos a kislányom de csak cicivel alszik el este foleg. Éjjel meg ellenőrzi megvan e. Nekem sincs sok tejem. Ő se tápszert se tejet nem hajlandó meginni.
2013. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sziasztok.hat az en egyik ismerosom ugy szoktatta le hogy bekente a mellet valami keseruvel es mondta neki hogy anyuci teje mar nem jo,igy leszokott rogton a kicsi.Szerintem probaljatok igy meg.Nem emlekszek mar hogy mivel kente be!es utana kb fel ora mulva probaljatok meg a tejet odaadni nekik.Talan igy sikerul :)
2013. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!