Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újra sok pelenka fog fogyni?

Újra sok pelenka fog fogyni?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtük a hozzátáplálást,kislányom 7-én lesz 7 hónapos!

Pár napja kezd darabos lenni a széklete,egyelőre kisebb hurkácskák jönnek(bocsi, de másképp nem tudom leírni).Ma többször kakilt így,ilyenkor mindig tiszta pelust adtam rá,de 12-13 darabot így is elhasználtunk!

Volt úgy,hogy pisi nem is volt a pelusban!Nem lehet valami olyan betétet a pelenkába rakni,amit csak kiveszek a kakival együtt,és,ha jó a pelus még,akkor maradhat?

Vagy ti hogyan csináljátok?


2009. nov. 1. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

De, vannak ilyen fátyolbetétek,ezt használják a textilpeushokhoz is.

13 pelus az rengeteg...

Ez be fog ám majd állni, ha már a gyomra megszokja a szilárd ételt. Sok babát inkább fog a hozzátáplálás. MEgszokja, és minden a régi lesz.

Lányom 2X kakil csak, napi 5, max 6 pelus fogy.

2009. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést!

Pontosan ez a helyzet nálunk. 6 hós a kislányom. Egy hete kezdtük a főzelékeket. A széklete azonnal megváltozott. Majdnem minden pelenkában van termék, de minimális. Én is elhasználok 9-10 db-ot körülbelül. Pisi szintén nincs a pelusban, jóformán üresen dobom ki, a pici terméket nem számítva. :) Azért abban meg mégsem maradhat!

Bocs, hogy érdemben nem válaszoltam a kérdésedre, de az első válszoló tanácsát megfogadom. Hol lehet olyat venni?

2009. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár héten belül rendeződni fog a széklet, addig fogyhat sok pelus, de a 13 akkor is rengeteg. Ha ennyire sok fogy, akkor nyugodtan vehetsz olcsóbb pelust, pl müllereset.
2009. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet butaságot írok, de mi lenne ha beletennél egy popsitörlőt? :) szerintem azt is csak simán ki lehetne dobni
2009. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mit csináltál végül kedves kérdező?

a popsitörlős válaszoló :)

2009. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia,vettem eldobható pelenkabetétet!Olyan,mint a popsitörlő,csak nem nedves!Kiemelem a kakival és a wc-be lehet dobni!

Jó találmány!

Így nem fogy annyi pelus csak 5-6 db napközben!

2009. nov. 5. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

érdeklődnék, mennyibe került?

2009. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2500 ft volt 200 db!Brendonban vettem,mert sehol máshol nem kaptam!Interneten láttam még ott a 100 db-os volt 1900 ft!
2009. nov. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!