Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisbaba már háromszo...

6 hónapos kisbaba már háromszor leesett az ágyról. Lehet valami baja? Agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Uhh nagyon kiborító amit most írok! A barátnőm nem igazán figyel a kislányára. Most múlt 6hónapos. És már nem egyszer hagyta magára az ágyon egyedül és már vagy 3szor leesett onnan!! De nem viszi be a kórházba,szerinte ezzel nem lehet semmi baja. Szerintetek?
2008. júl. 2. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene vinni orvoshoz biztos ami biztos. Az ilyen piciknél komoly gondokat okozhat még ha alacsonyról is esik le főleg ha a kis buksiját megüti. Szerintem felelőtlenség nem megnézetni, mert lehet, hogy csak később jelentkeznek a gondok.
2008. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hÁT EZ AZ ÉN IS EZT MONDTAM NEKI!
2008. júl. 2. 08:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Üzenem a barátnödnek,hogy ha kimegy a hejiségböl,akkor tegye le a szönyegre egy plédre a gyerköcöt.Vigyázon rá jobban.....Ha nem sír,eszik rendesen,nincsenek tünetei,talan nincsen gondd.Egy gyerek mindennél többet ér.

5 hónapos kislány anyukája.

2008. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben megmondom neki! Bár sokan mondják ugyanezt. Egyszer pont akkor értem oda amikor megtörtént ez. Már felvette,de szegény úgy sírt. Én hazafele végig zokogtam az utat a kocsiba.

Egyébként azóta figyelem én is ,de szerncsére semmi tünete nincs.

2008. júl. 2. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:
mi nemrég jöttünk ki a korházból pont egy ágyról leesés miatt,azzonnal orvoshoz kell vinni megfigyelésre,nekünk sem volt semmi baj,de 4 napig tartottak bent minket!!!!!!!!!!!szerintem vidd el orvoshoz.azt ti nemtudjátok megállaőpítani,hogy semmi baja!!!!!!!!!!5.5hós baba anyukája!
2008. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hova valósiak vagytok? Melyik kórházba voltatok?
2008. júl. 2. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kéne vinni!!! És utánna a barátnődet is, biztos hogy valami nincs rendben nála!!!
2008. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Békés megyeiek vagyunk,és a Réty Pál kórházban voltunk!És ti??
2008. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondod??? :) Mi is Békés megyeiek vagyunk!!! Települést nem szeretnék írni,de nagyon közel lakunk Békéscsabához. Szóval bentartanák?
2008. júl. 2. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
mi is közel lakuk Békéscsabához,igen bentartanák 3-4 napot megfigyelésen,mi sem rögtön mentünk orvoshoz mert anyukám azt mondta nem kell menni ilyesmivel és 2 nap mulva mentünk a 3. szurira és ott említettem az orvosnak és azonnal beutalt!
2008. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!