Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen torna gyakorlat...

Van valamilyen torna gyakorlat, amivel tudok segíteni, hogy át tudjon fordulni?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, két hónapja hátról hasra tud fordulni, de vissza még mindig nem, nem is próbálkozik. Tudok neki segíteni? Csak az a baj, hogy én sem tudom hogy szoktak a babák visszafordulni, hol van a kezük? Mert én mindig úgy gördítem vissza, hogy a törzse mellé teszem a kezét nehogy fájjon neki v. ki van nyújtva a fejük mellett?
2008. júl. 2. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A válluk alatt van a kezük vagy nyújtva a test mellett. Úgy tolják magukat hátra a másik kezükkel. De szerintem ne agódj, fog neki sikerülni, hagyd sokat hason esetleg egyszer-kétszer mutasd meg neki hogy lehet visszafogdulni, lehet, hogy szeret hason lenni és ezért nem próbálkozik. Elég hamar fordult meg, még nem elég erős hogy visszaforduljon. Bár valamelyik baba előbb hátról hasra fordul és csak utána hasról hátra. Változó.

3 hónapos kislány gyógytornász anyukája

2008. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!