Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a lányom, eddig...

14 hónapos a lányom, eddig anyatejes volt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már nem elég a tejem, a doktornő tápszert javasolt. Lánykám nem hajlandó elfogadni, öklendezik tőle. Tejtermékeket eddig is kapott, megpróbálnám a bolti tejet. Higítani kell, ti hogy csináltátok a kezdeteket?
2009. nov. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges higítani!

Ha érzékeny rá, ígyis-ugyis kijön rajta.

2,8%-os tejet forralva add neki.

2009. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így csinálnám, ahogy az 1. v. írta. 2,8-as, nem kell higítani.
2009. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

13 hónapos a kislányom, most kezdtük el a tehéntejet, 2 hónapos kora óta tápszeres volt. Konzultáltam a doktornőnkkel ezügyben. Ezek alapján 3,5%-ost kap, higítás nélkül, a biztonság kedvéért forralva. Szereti. A 1.5% nem jó nekik, a 2,8%-t is adhatod, de nekik a zsíros a legjobb. Felesleges higítani, és probiotikum sem kell mellé (valahol olvastam, hogy tanácsolták), mert az a bélflórát alakítja át, de a Te babádnak is már átalakult, ha eddig is kapott tejtermékeket.

Higítással csak az ízét rontod, minden összetevő benne marad.

2009. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!