Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nutriton tápszert hasznos?

A nutriton tápszert hasznos?

Figyelt kérdés
Van eredménye a használatának? Miért nem tudok venni sehol? Már voltam 5 patikába is. Ennyire rossz vagy ennyire jó? A gyógyszertárba nem is ismerik. o(
2008. júl. 2. 07:28
 1/2 anonim válasza:
szia!!hányhónapos a babád??ez az első kérdésem a másik az hogy amíg nem lesz 6 hónapos a babád addig íratni kell a gyerekorvossal!! ha elmult 6 hónapos akkor lehet recept nélkül kapni gyógyszertárba!!de ne ilyen kicsikre gondolj ami a sarkon van hanem ami városba van!!vagy esetleg be mész a legközelebbi patikába és mondod hogy nutrilon 2-es tápszer t irjanak fel rendelésre!!akkor kötelesek hozzni!!nekm mióta megszületett a kislányom a kórházba fertőzés miatt elvették tőlem és mondtam hogy tápszert adjanak neki!!ez volt a nutrilon amit mainapig használunk!!ettől nempattogott ki nem köpte ki szóval nekünk bevált!! jajjj a másik meg hogy szerintem rosszul mondod a nevét!!nem nutriton hanem nutrilon!!vagy ezt kimondta neked hogy ez a neve??
2008. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom sárgaság miatt koraszülöttosztályon volt,Nutrilonnal pótolták neki a tejet, ma is azt kapja. Doktornéni mondta,hogy 6 hós koráig ez jó lesz neki. Receptre fölírják és bármelyik gyógyszertár be tudja szerezni.Nekünk nincs problémánk vele és szerintem az ára sem veszélyes.
2008. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!