Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért ide írok, mert ti már...

Azért ide írok, mert ti már túl vagytok rajta! Hívott valaki mentőt a szülés beindulásánál? Ha igen hova vittek?

Figyelt kérdés

Mi elég messze lakunk a kórháztól, kocsi ismerős nincs aki majd bevinne, taxival meg nem biztos, hogy el mernék indulni, mert az előző szülésemnél is rögtön 5 perces fájásaim voltak, nem szeretnék 30-40 percet taxizni, viszont nem tudom, hogy a mentő a választott kórházamba vinne-e? Anno mikor a terhességem elején kihívtuk őket kérdezték, hogy hova menjünk, akkor oda vittek ahova kértem, de nem tudom, hogy szülésnél kérhetem-e, nem kötelességük a legközelebbi kórházba vinni? Tanácstalan vagyok és lassan itt a nagy nap, de nem tudom mi a legjobb megoldás ilyenkor. Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy aki mentőt hívott és azzal ment azt hova vitték?

Köszönöm!


2009. nov. 1. 16:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hú, ez tök durva! Bár ha olyan gyorsan megszülök, hogy éppen elérnek velem az első kórházig egy szavam se legyen ugye? :D
2009. nov. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!