Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kor körül van az,...

Mennyi idős kor körül van az, hogy több ideig el van egy baba egyedül is? Úgy értem, hogy jobban lekötik a játékok.

Figyelt kérdés
4 hónapos és most úgy 5 percig van el egyedül, aztán megy a hiszti hogy szórakoztassam. Persze ezt szívesen meg is teszem, de néha azért nekem is lenne más dolgom (szükségleteim, ill. azért a háztartást is vezetni kellene valamennyire. Persze próbálom arra az időszakra időzíteni, amikor alszik, de olyan keveset alszik, hogy annyi idő alatt épp hogy csak hozzákezdek.)
2009. nov. 1. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam most 9 hónapos ő már el van félórát is a játékaival, csak az a fontos neki hogy néha lássa hogy nem vagyok messze tőle.

Ő sem volt soha nagy alvó (fél órákat aludt)

Amúgy amióta ülni tud azóta van ilyen sokáig el.

Kitartás!!

2009. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 11 hónapos, és mindig is egyedül szeretett játszani, a lényeg, hogy lásson engem közben.

Próbáld meg, hogy viszed magaddal a babádat, pl mosogatás közben tedd oda az autóshordozóban (vagy pihenőszékben), hogy lássa mit csinálsz. Remekül lehet mosogatás közben táncolni és énekelni :) Ugyanez teregetés közben, porszívózás közben, stb.

Ő azt hiszi, te játszol vele, miközben házimunkázol. Kicsit tovább tart így, de megéri.

Üdv

2009. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,az én lányom most lesz 7 hónapos, kb. másfél hónapja elvan 1 órát egyedül a járókában,pörög-forog,ami éppen a keze ügyébe kerül-csörgő,rágóka stb.-azzal játszik,gagyog!Közben engem lát,mert egybe van a konyha-nappali nálunk!


Ha pedig a fürdőben,vagy valamelyik szobában van dolgom,viszem az autós hordozóban,kap egy játékot,közben dumcsizunk,énekelünk,mondókázunk!


Imádja a porszívót(talán azért,mert míg vajúdtam,kétszer is ment a folyosón az ipari porszívó,de ezt csak lehet én gondolom így),na meg a hajszárítót is szereti!Minden délelőtt együtt szárítjuk a hajam(mert sajnos be kell lőni minden nap a sérót)!


Én így szoktattam!

De annak örülök a legjobban,hogy sokáig elvan a járókában!Talán,ha már ülni is tud,még többet ellesz majd!

2009. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!