Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a nátha?

Meddig tart a nátha?

Figyelt kérdés
7hónapos kisfiam már lassan 2hete lesz h náthás.Reggel köhög, mert éjszaka összegyűlik a váladék neki, orrdugulás még mindig megvan pedig fújom nasivin sóoldatossal meg srerimarral is. a köhögésére lándzsás utifüvet meg stodalt adok és persze cebiont!Mit tehetnék még h hamarabb rendbe jöjjön?Az orrszívástól már ki van szegényke, de én is, most legutóbb már egy kicsit vérzett is az orra.A sok orrszívástól lenne?Nem úgy vérzett hanem a váladékba egy igen halvány rózsaszín.Meddig húzódhat még el?Láza nincs, antibiotikumot nem akarok neki adni!!
2009. nov. 1. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hamar lement, első nap híg orffolyás, másnap bedugulás, 2 nap szívás, azóta nincs gond. Az első kettő is egy hét alatt elmúlt mindnenel együtt.

Az orrára használj rendes orcseppet, ne csak sóoldatosat, és amellé nem kell soóldatos. Szívd ki neki, cseppents és tartsd fekve, hogy fel tudjon szívódni az orcsepp.

Minden evés és alvás előtt szívd ki, ha kell többször is, jobb minhta begyulladna.

Szerintem mindent megteszel, ennél többet nem hiszem hogy tudsz. Max én még szoktam az esti fürdővizébe kamillát főzni.

2009. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Az én kisfiam is 7 hónapos,és már 1 hete tart nála is. :-(

Én rendes orcseppet is használok (nasivin az is).Sajnos ennél többet nem tudsz tenni.Sokat vidd levegőre,hátha előbb kiszárad.Nekünk ezt is mondta a doki.

Gyógyulást!

2009. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike!Minden nap ki szoktam vinni!Egy hétig adtam neki calcimuskot is, amit felírt a gy.orvos, aztán ennyi.Egy pár napja már nem adom neki de van még itthon!Adjam neki újra?Vagy olvastam még a sinupret cseppekről!Az tényleg olyan hamar elmulasztja?Este még Baby luuf balzsammal is kenem a hátacskáját!Ja, egyébként már kijött 6foga, most jön a 7-8.Lehet h azért is gyógyul nehezebben?
2009. nov. 1. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
minél gyakrabban szívod, annál hamarabb, mert ha bent marad a váladék, akkor irritálja a tokát és köhög. ungnasal krém segíti a légzést, ha tudsz adj neki minél több gyümit/gyümilevet...
2009. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idén 4 volt a lányom náthás mind 7-10 na között zajlott le. 21 hós
2009. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!