Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alhat el ilyen nehezen...

Miért alhat el ilyen nehezen a 4hetes kislányom?

Figyelt kérdés

Evés után büfizik, és van, hogy 5perc alatt elalszik, de van, hogy még 1óra múlva is fent van, sőt, már volt példa arra, hogy egy egész alvást kihagyott! (ilyenkor általában sír, és a cumi sem segít)

tejem van rendesen, eszik is rendesen, nem fáj a pocakja, büfizik rendesen, de nem tudom miért nem alhat el!

a cumi nem mindig nyugtatja meg, és sokszor inkább a nappali kanapén alszik!

azt olvastam, hogy a 3.hónapig nem tudatos náluk ez a sírok-fevesznek dolog!

kérlek segítsetek!

előre is köszönöm!

4hetes kislány anyukája


2009. nov. 1. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én Lányom már 8 hetes lesz, de amíg kisebb volt (és azóta is!!!) simán maradt ki alvás két szopi között! Volt olyan, hogy reggel 9-től délután 5-ig fent volt! Gondolhatod, kivoltunk mindketten... Nekem azt mondta a védőnő, hogy vannak babák, akik nagyon rossz alvók és az én Lányom ilyen. A szerencsém az, hogy az éjszakát végig alussza és régebben is csak 1* max. 2* kelt fel szopizni. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos, hogy javulni fog a helyzet, mert nálunk sem javult. Van amikor tök sokat alszik, de áltb. beállt arra, hogy az ebéd után alszik egy nagyot, aztán estig fent van. Nem könnyű, de ahogy nő, egyre többet tudsz Vele foglalkozni, meg Ő is nehezebben lesz nyűgös.

Kitartás és jó babázást! :-)

2009. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy kicsit azért javulni fog a helyzet, még annyi a szerencsém, hogy este alszik, és csak hajnal 5körül ébred fel enni! De most ugye a kicsi a főnök, hozzá kell igazodni! :)
2009. nov. 1. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapos koráig kinlódott a lányom az alvással, állitólag azért, mert egyre több inger éri a világból, és nehezen tudja feldolgozni. 6 hetes korától felvesz -letesz módszerrel altattam, ami nagyon jól be is vált, 9 hónapos koráig csak egyedül volt hajlandó elaludni a kiságyban, aztán ez is megváltozott.

Valószinű nálatok is ez az ingertöbblet lesz, legyél türelemmel, elmulik.

2009. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!