Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el este nehezen...

Miért alszik el este nehezen 8 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Eddig vacsora után játszott 5-10 percet, letettem aludni, nem volt semmi gond, reggelig egy mukkanás nélkül durmolt. Most viszont vacsi után ha beteszem az ágyba, még 1,5-2 órán keresztül gagyarászik, mocorog, forgolódik, mászik. Nem mintha zavarna, mert egy idő után elalszik, nem sír, csak nem tudom, miért változott meg az esti elalvás. Napközben is többet van már fönt, ezért gondolnám, hogy hamarabb elalszik, de épp az ellenkezője. Minden evés után kb 1 órát játszik, majd fél-1 órát alszik. Csak az uzsonna után-vacsora előtt marad ki olykor-olykor, de akkor sem alszik hamarabb este...
2010. dec. 16. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 hós fiam 1,5 hónapja napi 1x alszik délben 1,5 órát.Ö is kinlódik mostanában az elalvással.Ö cicivel alszik el.Ha csak leteszem torka szakadtából ordít.
2010. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, nálunk ilyen probléma nincs, mert olyan kis aranyosan dumálgat, bebarangolja az ágyát. Ha bemegyek Hozzá, a "helyére" teszem, lefektetem, cumit adok Neki, akkor úgy csinál, mint aki jaaaaj de álmos, teszi le a fejét. De ahogy kijövök, hallom a babafigyelőn, hogy magyaráz tovább.... Szóval nálunk semmi hiszti nincsen...
2010. dec. 16. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az jó ha nincs hiszti.Akkor pedig hagyd hagy beszélgessen.Örülj,hogy egyedül elalszik.Nekem 3 hós korától nem alszik el ha leteszem.Addíg elaludt egyedül onnantól meg.....
2010. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!