Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának milyen...

9 hónapos babának milyen játékot érdemes venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sok válasz,linkeket várok!

Köszönöm!

Szerintetek a jumperot meddig tudja kihasználni,és az ugráló zebrát?

(most 7,5 hós feláll mindenhol,a zebra korai lenne még karácsonyra?)


2009. nov. 1. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*választ
2009. nov. 1. 11:04
 2/5 anonim ***** válasza:
SZia! nekem is 9 hónapos lesz karácsonykor, mi egy nagy hernyót vettünk neki, mert mást még feleslegesnek találok. Az ugráló zebra 1 éves kortól van, de másfél évesen kezdenek el ugrálni vele, nálunk ez is csak a helyet foglalná.
2009. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk is annyi lesz a gyerkőc, mi a járássegítőn, valami formakeresőn, vizi játékokon gondolkodtunk. mi inkább több kisebb ajándékot veszünk, mert félek a melléfogástól, volt hogy drága játékot kapott és le se bagózta
2009. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

adamo hinta (Www.adamo.hu)

bebitaxi (nekunk bubble go ii van)

ez a slager

most 8 hos, felall, oldalaz, sajtkukac :)

2009. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom, a jumperon én is gondolkodtam, de azátn rájöttem hogy 2 hónapot tudná használni, és inkább bébikompot kapott, na azzal szalad, szerintem szuper járgány:)

Fp Kelj fel zsiráf golyópálya,

Roll-a-rounds golyók. Fp cirkusz vonat, Fp állatos nagy vonat, Fp állatos hajó, ezeket szereti a lányom.

2009. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!