Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszés utáni első...

Császármetszés utáni első menstruációkor már lehet tampont használni? 6 hete szültem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem NE! Most biztos lepontoznak, de nagyon egészségtelen a tampon, pláne így szülés után. Nehogy visszafertőződj a gyermekágyi folyás után. Aminek ki kell jönnie, azt a tampon benn tartja és csak a baktériumok szaporodnak, még ha sűrűn is cseréled.
2009. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szopiztatod a babád, hogy ilyen hamar megjött?
2009. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Bocsi,de off-olni fogok...


Az utolsónak!


Én szoptatom a babámat,és pontosan 6 hét után jött meg előszőr,és azóta is már megjött egyszer...

Reménykedtem én is,hogy majd ha szoptatni fogok,akkor én is a szerencsésebbek közé fogok tartozni,és nem jön meg,csak ha már a baba abbahagyja majd a szopit,de nem így let..

Viszont nem görcsölök már úgy,mint régen...ez a pozitívum van csak benne...


De hogy a kérdésedre is válaszoljak..


Gondolom lehetni lehet,csak nem ajánlott a fertőzés miatt..

De persze alapból nem ajánlott tampont használni..

Én is azt szerettem,csak miután vagy 10-szer voltam urológusnál,meg nőgyógyásznál,mert valahogy csak fertőzést kaptam..-hiába mostam kezet mindíg wc előtt,és után..-,így áttértem a betétre...

Utálni utálom,de legalább azóta nem volt gondom a fertőzésekkel...

De az is lehet,hogy nekem valamiért érzékenyebb odabent... :(


Amúgy gratulálok a babádhoz!

Üdv.,egy 3 hónapos csodaszép baba anyuja.:)

2009. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor én meg itt vagyok ellenpéldának: én nem szoptattam és csak 3 hónap után jött meg.

Az első menszeszkor nem használtam tampont (de felesleges is, mert állandóan cserélni kellett volna, igen erős volt a vérzés. A köv.-nél viszont már igen, mert ott normálisabb volt a mennyiség és a betétet amúgy is utálom!

2009. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én pár hónapig nem tudtam használni tampont, mert úgy "beszűkültem" meg elszoktam a dologtól.
2009. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!