Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek a dackorszakot?

Hogy kezelitek a dackorszakot?

Figyelt kérdés

Engem már teljesen kikészít, hogy bármit kérek tőle, azért is az ellenkezőjét csinálja. Sokszor elvesztem a türelmem, és kiabálok. Na, olyankor vagy sírva fakad, és akkor utána nagyon lelkifurdalásom lesz. Vagy odajön, ad egy puszit, és megveregeti a hátam. Nem vesz komolyan.

Amúgy másfél éves. Nem korai?


2009. nov. 1. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Bár nekem még nagyon pici a babám a tiedhez képest..,így csak a boltban tapasztaltat tudom veled megosztani...

Egy anyukát kérdeztem meg,hogy mennyi idős a kislánya,mert nagyon tudatosan elérte mindíg amit akart kisebb nagyobb hisztikkel,amire az anyukája csak magába mondta szerintem a magát,meg jó nagyokat sóhajtott.... :)

Ekkor kérdeztem meg én is,hogy mennyi idős is a kislánya,hogy én is mire számítsak a későbbiekben... Mire a válasza,hogy 2 éves,de már 10 hónapos kora óta tart ez a dackorszak nála...:) Azt mondta,hogy egyszerűen mindenre csak nemet mond...Haza viszi az oviból,és bármit mond neki,kéri valamire,a válasza mindíg csak az,hogy nem... Már látszott rajta,hogy örül neki,hogy ezt kiadhatta magából...:) Nagyon vicces volt....:) Majd arrébb mentem a boltba,és ott is szemtanuja voltam egy kisebb.nagyobb hisztinek,csak az 2 kisfiú személyében...Na de ott egyből cumit adott a szájába az anyuka,mert úgy elkezdett sírni,hogy nem az ő kezébe,hanem a testvére kosarába rakta a pudingot,hogy csak na...De el is halgatott nyomban...Na ez is eléggé vicces volt....


Szóval szerintem ha engem kérdezel,és az anyuka elmondása szerint is...,Nem korai ez nálatok... :)


Üdv.,egy 3 hónapos baba anyukája

2009. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

javítok.....


Nem az oviból,hanem a bölcsiből vitte haza a kislányát az anyuka... :)

2009. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem foglalkozom vele, berakom a kocsiba vagy a kiságyba had üvöltsön akkor különös képen nem érdekel. Ha nagyon nem bírjuk akkor megy a pofon. 2 éves kisfiú.
2009. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, ezzel fogsz jó agresszív gyereket nevelni.
2009. nov. 1. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert??

Nem az van amit ő akar, és nem is volt soha.

2009. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha megütöd, abból azt tanulja meg, hogy annak van igaza, aki erősebb. Még ebben a korban nem látja be, hogy miért kapta.
2009. nov. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!