Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzért vesztek/vettete...

Mennyi pénzért vesztek/vettetek cipőt egyév körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Téli kinti cipőre gondolok. Nem sajnálom tőle , de nekem súlyos kiadni egy csizmáért 15000ft-ot. Naponta 1-2x veszi majd fel, és nagyrészt a kocsiban üldögél, keveset toporog majd a babakocsi körül. Szeretném hogy egészséges legyen a lába, de ezek a márkás kiscipők nagyon drágák.
2009. okt. 31. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem megy, akkor elég a kocsicipő. amúgy én az elefantenre esküszöm és nem olyan vészesen drága. 9 ezerért már simán kapsz csizmát.
2009. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg érdemes lenne körülnézned a teszveszen vagy a vaterán, mert nagyon sok új darabot is kínálnak töredék áron.

én is a teszveszen fogtam ki egy szinte vadiúj, bőr, bélelt falcon cipőt a lányomnak, igaz hogy tavalyi modell, de ez nem érdekelt. Kitapsova/megkopva egyáltalán nincs, mert kapták és nem is használták mivel kinőtte mire jött a szezon. és 3 ezret fizettem érte + postaktsg.


mázli kell hozzá, de ki lehet fogni jókat.

újonnan én sem tudok sajnos 6-8-10 ezret kiadni egyetlen pár lábbelire, ezért kénytelen vagyok "vadászni"

így jutottunk szinte vadiúj Liliputi cipőhöz meg Elefanten szandihoz is.

2009. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teszveszen vette tökéletes csizmát, jó állapotban, szépet, bundásat ülj le: 230 ftért...
2009. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még nem jár, pontosabban csak itthon lépeget még kapaszkodva (1 éves múlt). Egyenlőre, mivel az utcán-járásra még nem kell, vettem egy olcsó kínai cipőt, ami még csak lábmelegítésre szolgál. Ha majd lesz igénye a kinti mászkálásra, majd az akkori lábméretére, az akkori időjárásnak megfelelően (lehet, hogy most télen, de lehet, hogy csak tavasszal) fogok igazi, minőségi cipőt venni, mert nem szeretném, hogy esetleg kinője a drága cipőt mire igazán kellene. 3500ft-ért vettem, igaz műbőr, de magasszárú, bélelt cipőt. És ha hirtelen elindulna, akkor is van időm beszerezni a másikat, mert azért van cipője.
2009. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
18990,- Goretex
2009. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dr.Leo-t vettem 8250ft(bakancs).Ezt ajánlotta a gyógytornászunk,mert olyanra van kialakítva a sarka,ami megelőzi a lúdtalpat(gyogyászati boltban lehet kapni),és nem drágább mint a Szieszta,Elefáten és társai...
2009. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
800.-Ft-ért vettem bundás csizmát a tesz-veszen, sportcipőt még őszre 1800ért a kínaiba. Nekünk a 6-8ezer túl sok egy cipőre, amit max 2-3hónapig használ.
2009. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nézz körül a Deicmannba,ott vannak olcsóbb és jó kis bundás csizmák.Van elefanten is,meg más.Én bundás csizmát vettem a kislányomnak 3500ft-ért ott !

Üdv

2009. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 1. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Shooshoos csizmát veszünk 9 ezerért itt: [link]

Isteni puha a talpa, nem merev, mint a siestáé

2009. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!