Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul teszem, ha így altatom?

Rosszul teszem, ha így altatom?

Figyelt kérdés
6 hetes babám vacsora után még nem alszik el rögtön, de beteszem az ágyába, fölhúzom a zenélő állatkáját és odaadom neki a cumit. Ezt általában kiköpi kis idő múlva, aztán nyöszörög, hogy kéri vissza. Ez megy kb 10 percig, aztán alszik is. Nekem ez nem megterhelő, de nem baj, ha mindig visszaadom neki. Ha nem adom, addig túráztatja magát, míg sírni nem kezd. Egyszer próbáltam...
2009. okt. 31. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel így, akkor jó, nyugodtan altathatod így szerintem. Nálunk is ez ment hónapokig, most 4 hónapos a lányom, és már maga visszaveszi a cumit.
2009. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen rendben van. A cumi megnyugtatja, és ha 10 perc múlva alszik is, az nagyon jó, neki is, neked is. Én ugyan máshogy altattam a fiam (nem cumizott), de mindenki máshogy csinálja, és ha működik, akkor minden oké. Jó babázást!

15 hós kisfiú anyukája

2009. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem probáltad újra etettni cumi helyett? Mert én ha sít mindig etettem mert a cumit kiejtette ,ha jolakott beájult és jól aludt.
2009. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos jóllakik, mert kilöki a cumisüveget. És amúgy is nagyon sokat bukik, tehát még plusszba biztos nem kell neki enni.
2009. okt. 31. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a sírást feltétlen az etetéshez kapcsolni ,mert azt fogja megszokni.

Ha nektek jó ez így, akkor ez tök jó így

2009. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen okés ha így altatod.


Nem fontos egyébként mindig visszaadni a cumit. Lehet, hogy ha egy kicsit énekelsz neki, vagy fogod a kezét az is elég.


Az én babám általában álomba énekli, gügyögi magát.

Én is észrevettem, hogy többször kiköpi (bár sosem volt igazán cumizós baba) a cumit, egy idő után nem tuszkoltam vissza a szájába. Nagyjából azóta ő altatja magát! Ez már több hónapja tart. Most 5,5 hónapos :-) és rengeteget dumál!

2009. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!