Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet hogy 7 hetes...

Miért lehet hogy 7 hetes kislányom mikor ébren van és épp szórakoztatjuk, beszélünk neki stb hirtelen el kezd nagyon sírni?

Figyelt kérdés
De annyira hogy semmi nem nyugtatja meg csak ha cicire rakom, akkor is ha nemsokkal előtte aludt és evett... nem vagyok biztos benne hogy hasfájás miatt mert ma pl nemsokkal azelőtt kakilt mielött megint ez történt volna...lassan egy hete megy így, azelőtt nem csinált ilyet
2009. okt. 31. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem a hasa bántja, nálunk is ez volt, hirtelen jön egy görcs. Az nem számít, hogy kakilt előtte vagy nem. Sajnos 3 hónapos koráig előfordul... próbálkozz Gripe Waterrel.

2009. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem az a baja, hogy szórakoztatjátok! Ha csak meg nem ijed valamitől. Az én lányaim pl. a tüsszentéstől, köhögéstől, orrfújástól borultak ki. Lehet, hogy kiadtok valami furcsa hangot, ami megijeszti? De ha ez nincs, egyet értek az előttem szólóval, a poci bármikor lehet "hibás" ebben a korban a hirtelen sírásért. Második lányom alvásból szokott így felsírni, de ijesztően. Majd elmúlik... Kitartás!
2009. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak megijed egy nevetéstől vagy hangos szótól? De az is lehet, hogy csak anya ölelését szeretné, no meg a cicit. Csak vigyázni kell , mert nehogy fájjon a pocikája, amikor ilyen sűrűn eszik.
2009. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak kimerül. Egy 7 hetes babának 5-10 perc lehet az amikor még élvezi a foglalkozást aztán elfárad. Az én fia 3,5 hós és 15 perc után ő is nyűgös lesz.A cici nyugtatja meg, akkor kerül vissza az ő 'kis világába'. Próbáld lerövidíteni a vele foglalkozást és utána hagyd, hogy ő foglalja le magát pihenésként nézelődéssel!
2009. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!