Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert vagy gyerekitalt...

Tápszert vagy gyerekitalt adjak a babaámnak?

Figyelt kérdés
1 éves elmúlt a kislányom,reggel (8 óra) ha felkel tápszert v. gyerekitalt kap, de sokszor délig nem is akar mást enni. Este picit vacsizik, lefekvés előtt tápszert iszik. Tejet is kapott már, bár nem direktbe hanem tejbedara formájában de semmi baja nem lett tőle. Az az igazi kérdésem,hogy a babaitalnak is van olyan tápértéke, mint a tápszernek vagy még adjak neki mindig tápszert?
2009. okt. 31. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
reggel gyerekital,este tàpszer,idö utàn,kb 2 honap elhagyhatod a tàpszert,és este is gyerekital.
2009. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemrég én is feltettem ezt a kérdést és azt írta valaki hogy nem olyan lakatató.Vettem és adtam neki tápi helyett és nem ébredt fel hogy éhes lenne.De szerintem és ez csak az én véleményem, hogy a gyerekital pénzkidobás.Drága és gyorsan elfogy.Nálunk a gyerek már rég iszik tejet, és szoktatom az esti vascszásra és uatánna tápi, (ezt akarnám tejre váltani.)A tápszer sem sokáig elég.
2009. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!