Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a hideg nem tudunk annyit...

Jön a hideg nem tudunk annyit kint lenni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 hós és előre félek mi lesz ha bejön a hideg.ha már fél órát bent elvan és játszik az nagy szó de utána jön a hiszti.semmi nem érdekli.csak az hogy kimenjen!próbálok neki mese könyvböl olvasni de elveszi és elkezdi rágni.utána hiszti.mit tegyek ,praktiák hogy ne gyomorideggel készüljek a télre.olyanok válaszát várnám akiknek szintén hisztisebb volt a gyerek ha nem lehetett kint.milyen benti programokat tudtok otthon?
2013. aug. 28. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnétek ki ha hüvös van? Vadtagab vízhatlan ruha, gumicsizma. A lányiam élvezték azt is ha homokozni nem lehetett hanem mondjuk gyüjtötték a gezstenyét vagy csak csavarogtunk.
2013. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki lehet menni attól, hogy nincs jó idő. Ha éppen nem zuhog az eső,a többi nem számít. Fel kell öltözni, és hajrá.
2013. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad az eső nyugodtan ki lehet menni, csak melegebb ruha kell, ha úgyvan vízálló és ennyi.
2013. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 hónapossal már lehet formabedobózni, labdázni, mágneses rajztáblán rajzolni, vagy csak hagyni, hogy ki-be rámolja a konyhaszekrény nem veszélyes részeit.

Hangszerek, búgócsiga, pohártorony mind-mind jó játékok.

Egyébként pedig mi is kimentünk minden nap, télen is, csak akkor nem ha zuhogott, vagy ha lázas volt a kicsi.

2013. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csizmát és esőkabátot rá, hagy "tapicskoljon" a pocsolyában! A legtöbb szülő (legalábbis akiket mostanában láttam) nem engedi, hogy a gyerek összekoszolja magát, mászkáljon a pocsolyában! Nálunk ez nincs tiltó listán. Akkorákat kacag....
2013. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok na az egy amiben nem engedtem a rózsaszínt az őszi ruha és az overál, tudtam, hogy úgyis nyakig sáros lesz:) Imádják a pocsolyát. Amit meg még a pocsolyánál is jobban szerettek a vékonyra fagyott jeget a tócsák tetején, amit be lehet törni a lábukkal, főleg ha az alján még víz van. Na én kevésbé szerettem...m de bajuk ne mlett, a mosógép pedig jól működik.
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi mentünk ősszel/télen esősebb időben is. Úgy ahogy a többiek is írták. Engedd bele eső után egy pocsolyába, imádni fogja. Az én kisfiam lassan 5 éves lesz már, de a ami napig imád beleugrálni a vízbe. Szedjetek majd gesztenyét, levelet stb.
2013. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet kimenni, amint írták, és lehet bentre beszerezni dolgokat.

Pl. szobahintát, vagy lengő létrát, nekünk van bordás falunk, illetve most vettünk egy ilyet:

[link]

2013. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért az még messze van amikor már nem lehet kimenni. és fokozatosan hozzá fog ő is szokni,hogy egyre kevesebbet lehet kimenni. főleg hogy egyre korábban lesz sötét. ahogy nő okosodik is,és lehet hogy pár hónap múlva már jobban letudod foglalni benti dolgokkal is
2013. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! biztosan nem voltam elég egyértelmű ezért elnézést kérek!tavasszal-nyáron reggel 9-12ig 14-töl 19ig kint voltunk vagyunk ezt szokta meg de mikor pár fok lesz ezt nem tehetjük meg.erre gondoltam.mikor már bejön a hideg nem hiszem hogy 4-5 órát kint leszünk.
2013. aug. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!