Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerrel tudnám 5-6...

Milyen módszerrel tudnám 5-6 hónapos babámat egy kis önállóságra szoktatni?

Figyelt kérdés
Ő mindig velem és a kezemben szeretne lenni.
2009. okt. 31. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Bár mi már próbálkozunk :) próbáld meg letenni olyna helyen ahol nem szokott lenni, feküdj mellé, jástssz vele kicsit, aztán menj félre, de ne messzire, csak annyira, hogy jól lásson. Majd menj vissza hozzá, de ne vedd fel, újra foglalkozz vele és utána már több időre, messzébb menj tőle. Fokozatosan növeld za időt és a távolságot, így talán magmaradd 10-15 percig. Nálunk úgy tűnik működik.
2009. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én leszoktam tenni egy plédre abban a helységben ahol vagyok. Adok Neki játékot és folyamatosan beszélek és énekelek. Mikor megunja, lecserélem a játékát. Így szoktam főzni. Szoktam különböző konyhai eszközöket mutogatni Neki, azt is nagyon szereti. Más helységekben ugyan ezt lehet. Ha nem éhes és tiszta a pelus Nekem így elvan. A tornát és a maszírt is nagyon szereti.

2009. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! megpróbálom így!
2009. okt. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!