Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosogatószer illatú a cumisüve...

Mosogatószer illatú a cumisüveg. Ha nem mosogatószerrel akkor mivel tisztitsam őket?

Figyelt kérdés
Én mindig be áztatom a cumisüvegeket mosógatószerbe. Utána jól ki öblitem őket sima vízzel. De én mindig érzem a cumin is meg az üvegen is a mosógatószert.
2008. júl. 1. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én soha nem teszek mosogatószert. Csak jó forró vízzel elmosom majd bele a sterilzálóba. Vagy az is jó ha kifőzöd!
2008. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
ztem e áztasd be,hanem osd ki rögtön illsterilizáld ki,mert a műanyag is porózus szerkezetű és be tudja szívni a külső cuccokat.Ez tuti én dolgoztam műanyaggal igaz fogászatival de az is beszívja a nyálat és nem szárad ki ..ill.benn tartja-na mindegy ezt inkább nem elemzem..38htes fogtechnikus kismama
2008. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szia!Szerintem ha mosd ki rögtön mosógaószerrel és öblisd ki jó forró vízzel vagy forázd ki.Szerintem így már jó lesz.Én így csináltam és nem éreztem rajta semmit.
2008. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Forrald ki és ennyi. Semmi keresnivalója nincsen a mosogatószernek a cumisüvegbe!!
2008. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem szeretnék ijesztgetni, de a nem teljesen hatékony sterilizálás (pl. forralás vagy vegyszeres) éppenhogy ellenálló baktériumtörzseket tenyészthet ki, amennyiben van túlélő. És az kerül aztán a baba szájába.


Én többszörösen kiöblíteném a mosogatószertől (mivel az ragaszkodik a műanyaghoz, még akkor is ha már nem látszik, de a rázás utáni hab árulkodik), aztán megmikróznám, már ha mikrózható. Úgy tudom, hogy az 1-2 percet mikrohullámot nem bírják a mikroszkopikus gengszterek. Persze vizesen kell megmikrózni.

2008. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis áztatsz, mert nincs időd rögtön elmosni, mosogatószer helyett használj ecetes vizet.
2008. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ltimea ***** válasza:
100%
szerintem is ecetes viz meg/vagy szódabikarbóna
2008. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!