Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy babám egy...

Normális, hogy babám egy éjszaka akár 8-10 alkalommalis felébred?

Figyelt kérdés
Van, hogy visszaakarnám tenni kiságyába, és már kéreckedik is vissza.
2009. okt. 30. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos?Mert meg egy ujszolottnel ok,de kesobb mar nem igazan elfogadhato.Biztos van valami oka.
2009. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért veszed ki, ha visszakéredzkedik?

És igen, mennyi idős? Mert 3 hó után abszolut nem elfogadható...

2009. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Azért veszem ki, mert ha ott hagynám, sírna, és nem csak minket, hanem az egész lakást, szomszédokat is felébresztené.
2009. okt. 30. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Miota csinalja ezt?Kulon szobaban van az agya?Kis lampa eg-e vagy sotet van?Probald meg leirni reszletesen a korulmenyeket hatha tudunk segiteni.
2009. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a foga jön? Ha igen, akkor sztem elfogadható. Az enyém is ezt csinálta. Pár hét...
2009. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jövő héten lesz pont 6 hónapos. Kb 4 hete van ez. Velünk egy szobában van az ágya. Lámpa nem ég, de sose égett. Hálózsákban alszik, melege nem lehet, fázni nem fázik. Frontérzékeny, de ez már több annál, mert régóta tart, nemcsak. Újszülöttként 3 óránként kelt, 3 hónaposan már csak 1x. Napközben is nyűgösebb, sokszor sírva ébred. Napközben sosem volt amúgy nagy alvó, de most 20-30 perc után felébred, és nem is alszik vissza. Sok tünet utal a fogára, de az ínyén nem látszik semmi. Apjának 9 hónaposan jött ki az 1. foga, úgyhogy ki tudja mikorra várható.

Mialatt a választ írtam is bekellett mennem hozzá :( Este 8-kor már aludt, 1x 40 perc (de az normális nála, régen utána 5-6 órát aludt) telt el, azóta 2x "jelzett".

2009. okt. 30. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ez bizony fogacska kene hogy legyen.Gyerekorvos nem adott valamit ra,husito gelt,fajdalomcsillapitot?
2009. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondta, ha majd jönnek a fogak, akkor mi mindennel tudok segítni kicsimen. De ennyire elhúzódna? Széklete már több mint 2 hónapja hígabb és gyakoribb. Én már tényleg csak akkor hiszem, ha látom. Hőemelkedés, nátha ilyenek nincsenek. A hátsó fogaknál duzzadtabb az ínye, oldalán fehér "lepedék", de az is hetek óta, és nem egyszere jöttek az alvászavarral. Elöl viszont semmi-nem is tudom igazán megnézni.
2009. okt. 30. 23:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy rendes vagy és köszi a válaszokat! Azért titkon reménykedem, hogy a foga lesz, és nem kell még 3 hónapot éjszakáznom és várnom
2009. okt. 30. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizony a foga lesz a bűnös.

Nálunk is ez volt, sőt, most újra ez van.

Több, mint egy hónapig tartott az éjszakázás, aztán egyszer csak kibújtak az alsó fogacskák, és kaptam két hét pihit...

Most újra éjszakázunk már három hete... :-(((

Várom a következő fogacskák kibújását.

2009. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!