Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom tegnap...

2 hónapos kislányom tegnap kapta meg az oltást. Normális hogy egyfolytába sír?

Figyelt kérdés
Tegnao 12-kor oltották. Nem lázas, de egyszerűen egyfolytába ordít szegény. Be van neki borogatva, de a doki azt mondta hogy ez már új szérum és ettől nem lessz semmi baja. Ahoz képest ma még boltba se tudtam menni, mert ahogy le teszem ordít, még a kezembe is el pityergi magát.
2008. júl. 1. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Piros a helye? Be van dagadva? Mert akkor amiatt sír, segít a borogatás, nálunk jó volt neki egy melegvizes fürdő ill. egy kis fájdalom csillapító / Panadol baby /. Viszont, ha semmi tünete nincs a combján, akkor nem valószínű, hogy az oltás miatt sír...
2008. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs bedagadva, nem duzzat,csak a tű nyoma látszik. De akkor miért sír? Nagyon nyugodt baba különben.A panadolt már lehet adni neki?
2008. júl. 1. 11:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy csak 3 hónapos kortól
2008. júl. 1. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsen láza? Próbáld meg a germicid-c kúpot, én nem mertem hamarabb adni a panadolt, csak a 3. hónapos oltás után. A kúpban pedig nyugtató is van. Amúgy lehet csak nyugtalan, azt is okoz a szuri. Próbáld minél többet cirógatni, magadnál tartani egy pár napig, amíg ez el nem múlik. remélem rendbe jöttök! Kitartást!
2008. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kszi szépen én is gondoltam már a kúpra, az van is itthon
2008. júl. 1. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is tegnap kapta a 2 hós oltást. Eddig éjjel aludtunk, most jóformán egész éjjel sétálgattam vele, mert különben sírt. Nem lázas, nem piros az oltás helye. Szerintem lehet az oltástól, nálunk már kezd vissza álni minden már nem olyan nyügös. Kitartás, hamaros megint nyugis baba lesz valószínű.
2008. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt hat a kúp?
2008. júl. 1. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyi, amikor a kisfiam megkapta az első oltását, napokig sírt, én arra gondoltam hogy azért mert néha eszébe jut az érzés, amikor megszúrták, meg az sem lehetett kellemes mikor lefogták hozzá. Olyan kis érzékenyek még ebben a korban, legtöbbször napokig eltart egy-egy látogatók, frontátvonulás, vagy injekció okozta stresszélmény. Nyugodj meg, és akkor ő is hamarabb megnyugszik. A fiamat a 4 hónapos szuri már egyeltalán nem viselte meg.
2008. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 perc alatt hat a kúp elvileg
2008. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi azt észre vettem, jól elkábult tőle, de legalább kicsit pihen.
2008. júl. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!