Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem szereti a...

Kislányom nem szereti a vizet. Pedig én ragaszkodnék hozzá. Mi tévő legyek? Mit adjak neki inni?

Figyelt kérdés
Kicsit félek a teától,de a vizet nagyon nem szereti. Adhatok neki teát? Vagy gyümi levet?Ha igen,akkor 4,5hós baba milyen teát iszik? Hozzátápláls után szeretnék neki adni meg éjjel ha felébred.
2009. okt. 30. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vízre szeretnéd szoktatni, akkor próbáld ki az ízesített ásványvizek valamelyikét, az édes se mégicsak víz.
2009. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
se-de bocs elírtam
2009. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire félsz az instant teáktól, de ha mondjuk egy csapott mokkáskanálnyit teszel pl. egy 125 ml-es cumisüvegnyi vízbe, akkor csak épp hogy íze lesz a víznek.


Aztán idővel majd újra próbálod a sima vizet, előbb-utóbb el fogja fogadni.

2009. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én először cukros vizet adtam és fokozatosan csökkentettem a cukrot.Csak sima vizet iszik.Próbáld meg,szerintem jobb,mint a teával kezdeni,mert nehezebben szokja meg az íz nélküli vizet.
2009. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bébi italt is keverheted vízzel, vagy frissen favcsart gyümilevet. Remélhetőleg valamelyik módszer bevállik.
2009. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!