Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól sírnak...

Hány hónapos kortól sírnak könnyel a babák?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos, de könnye még akkor sincs ha tényleg azért sír, mert valami baja van.
2008. júl. 1. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 3,5 hónapos, kezdettől fogva volt könnye ha éhes volt. Ha hisztizik akkor persze nincsen. Védőnőd mit tanácsol? Elvileg kéne legyen.
2008. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 hetesen is könyezett, a védőnő is elájult,de azt mondta hogy nem baj. Már 2 hónapos és simán könnyezik ha sír.
2008. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem mióta megszületett a babám azóta könnyezik de rendesen!! hát mindenki elvolt tőle ájulva de manapság szerintem már ez nem furcsa!!szerintem kérdezd meg a gyerekorvost hogy ő mittanácsol!!de szerintem ne ílyedj meg mert mindenki azt mondja hogy még ilyen picikorba nem is kellenne hogy könny jöjjön a szemükből, majd csak később!!
2008. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én babám 1.5hósan kezdett el könnyezni mikor sírt
2008. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!